Nissan 2 knoppen conversie behuizing – Old kop

11,65 Incl. BTW

Aantal:
Art nr.: NSCC02 Categorie: Tags: , , , , Brand: Nissan
  • Snelle levering
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Goede service en garantie

Beschrijving

Nissan 2 knoppen conversie behuizing – Old kop,

Sleutelbaard: NSN11
Knoppen: 2 knoppen; vergrendelen, ontgrendelen,

Geschikt voor de volgende modellen:
Nissan Almera 01,2000-07,2003
Nissan Almera Tino 05,2000-07,2003
Nissan Micra 02,1998-2002
Nissan Navara 11,2001-01,2008
Nissan Patrol 10,2002-08,2004
Nissan Primera 04,2000-08,2003
Nissan Serena 1999-2002
Nissan Terrano 07,2000-12,2003
Nissan Vanette 1999-2002
Nissan X-Trail 06,2001-10,2005
Nissan X-Trail 1999-2006

Extra informatie

Gewicht

45 gram

Stuur ons een Whatsappje